Dodane

• Kolejne osiedle w śródmieściu

ns krag
    Kolejna miejska plomba zostanie zagospodarowana. Przy ul. Waryńskiego na dawnej gazowni powstanie osiedle mieszkaniowe z usługami na parterze.

Ten kolarski weekend dał w kość kolarzom. Popularnie zwana „Zimna Zośka” sprawiła, że zawody odbywały się w ciężkich warunkach atmosferycznych.

W sobotę odbyły się w Bielawie pierwsze zawody z cyklu Vacansoleil GP MTB organizowane przez Czesława Langa. Na bardzo ciężkiej trasie stawiła się cała krajowa czołówka kolarzy górskich, zawodnicy z Czech, USA i Rosji.
W kategorii Młodziczka pierwszy start zaliczyła Agata Drozdek kończąc zawody na 15. miejscu, w kat. junior 27. miejsce zajął Grzegorz Bem.
W kat. Orlik (P-23) 13. miejsce zajął Rafał Drozdek a wygrał z dużą przewagą Piotr Brzózka (JBG-2 Professional MTB Team). Rafał startował również w niedzielę w zawodach Czesława Langa, tym razem był to Skandia MTB Maraton zaliczany do Pucharu Polski, w bardzo ciężkich warunkach przy zaledwie 3stopniach Celsjusza na przełęczach górskich zajął 14 miejsce, wygrał Bartosz Banach z zawodowej grupy Mróz ActiveJet.
Również w niedzielę w Sulechowie startował Grzesiek Bem, który nie dał szans rywalom wygrywając Zawody Rowerów Górskich o Puchar Burmistrza Sulechów 2010.