Dodane

• Kolejne osiedle w śródmieściu

ns krag
    Kolejna miejska plomba zostanie zagospodarowana. Przy ul. Waryńskiego na dawnej gazowni powstanie osiedle mieszkaniowe z usługami na parterze.

Od zwycięstwa rozpoczęli sezon szczypiorniści UKS Trójka Nowa Sól. W sobotę w ramach Ligi Młodzików nowosolanie grali w Kostrzynie

UKS Nukleon Kostrzyn
– UKS Trójka Nowa Sól 16:28 (9:17)
UKS Trójka: Sznajder, Szymczyszyn (5), Staszewski (1), Żygas (1), Krempa (5), Jałowicki (2), Butkiewicz (1), Rapiejko, Wysocki (12), Jaskółka (1), Chyliński

Gospodarze w tym meczu wygrywali tylko raz, pierwsi rzucili bramkę i prowadzili 1:0. Z prowadzenia cieszyli się kilkadziesiąt sekund, nowosolanie wyrównali i wyszli na prowadzenie do stanu 2:7. Potem przewaga podopiecznych Zbigniewa Malaczewskiego nieco stopniała do stanu 6:8, ale ostatnie osiem minut to bramkowy festiwal nowosolan, którzy schodzili na przerwę z ośmiobramkową przewagą.
W drugiej odsłonie mecz był już bardziej wyrównany, nowosolanie wygrali tę połowę 11:7 i z dalekiej wycieczki do Kostrzyna mogli wracać do Nowej Soli w doskonałych nastrojach.